بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  معرفی محصولات جدید 2021 کمپانی روپس

  شنبه, 11 بهمن,1399

  روپس به عنوان پرآوازه ترین کمپانی تخصصی محصولات و تجهیزات دیتیلینگ، تنوع گسترده ای از انواع پد پولیش ، دستگاه های پولیش ، محصولات مراقبتی خودرو و تجهیزات دیتیلینگ را در سبد خود دارد.

  این کمپانی که پیشتاز تولید انواع دستگاه پولیش خودرو در دنیا میباشد در سال 2021 هم محصولات جدیدی را روانه بازار کرد تا بیش از پیش پیشتازی خود در زمینه دیتیلینگ خودرو را تثبیت نماید .

  روپس

  دستگاه های روپس تا کنون دارای سه کد بودند که در زیر توضیحات آن ها را خواهیم دید :

  1) دستگاه های پولیش روپس STD

  این کد معرف این است دستگاه پولیش به صورت تنها و بدون متعلقات خاصی می باشد .

  2) دستگاه های پولیش روپس STN

  این کد که همان کد استاندارد می باشد ، معرق این است که دستگاه پولیش به همراه دو عدد پد پولیش ، دو عدد پولیش 250 میلی لیتر و یک بسته چهار عددی دستمال روپس می باشد .

  3) دستگاه های پولیش روپس DLX

  کیت کامل روپس که اصطلاحاً دولوکس گفته می شود علاوه بر دستگاه شامل چهار عدد پد پولیش ، چهار عدد پولیش 250 میلی لیتر، یک عدد روبند  دیتیلینگ روپس و یک بسته چهار عددی دستمال در داخل یک کیف دیتیلینگ می باشد.

  اما کمپانی روپس در سال 2021 اقدام به معرفی دو کد جدید برای دستگاه های پولیش اوربیتال نموده است :

  4) دستگاه های پولیش روپس BAS

  در این کد علاوه بر خود دستگاه شاهد حضور دو پولیش جدید 250 گرمی روپس به همراه یک عدد پد پشمی، یک عدد پد اسفنجی نرم، کیف دیتیلینگ ، روبند دیتیلینگ و گیره محافظ و نگهدارنده سیم دستگاه پولیش هستیم .

  5) دستگاه های پولیش روپس LUX

  بروزترین کد دستگاه های پولیش روپس می باشد که علاوه بر دستگاه شامل سه عدد پولیش 250 گرمی، دو عدد پد پشمی، کیف دیتیلینگ، ابزار جداکننده پد پولیش،  روبند دیتیلینگ روپس و گیره محافظ و نگهدارنده سیم دستگاه پولیش می باشد.

  نظر خود را ثبت کنید