بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو
  معرفی 3 واکس داشبورد پرفروش سال 99
  0 معرفی 3 واکس داشبورد پرفروش سال 99
  داشبورد خودرو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های داخل کابین است که نقش اساسی در حفظ زیبایی خودرو دارد. تغییر رنگ، سفیدک زدن، آفتاب‌سوختگی، ترک خوردگی و ... از جمله آسیب‌هایی است که ممکن است به مرور زمان و در اثر عدم نگهداری صحیح یا استفاده از محصولات بی‌کیفیت رقم بخورد. در نتیجه با استفاده از واکس داشبورد مناسب می‌توان همیشه یک داشبورد تمیز، سالم و بنا به سلیقه خود براق یا مات را داشته باشید. یک واکس داشبورد خوب، علاوه بر قدرت تمیزکنندگی و خاصیت محافظت‌کنندگی، باید غیر سیلیکونی بوده و گرد و خاک را به خود جذب نکند. در ادامه به معرفی 3 واکس داشبورد پرفروش سایت کارواکس در سال 99 می‌پردازیم:
  نقش کلی بار در دیتیلینگ خودرو چیست؟
  1 نقش کلی بار در دیتیلینگ خودرو چیست؟
  اگر شما یک علاقمند تازه کار در حوزه دیتیلینگ خودرو هستید و به دنبال اعمال پوشش نانو سرامیک یا حتی واکس بر روی خودروی خودتان هستید، لازم است که پیش از هر کاری اقدام به جرم‌گیری بدنه خودرو با استفاده از خمیر کلی بار نمایید.
  پوشش نانو سرامیک؛ نگاهی به فرمولاسیون و ویژگی ها
  0 پوشش نانو سرامیک؛ نگاهی به فرمولاسیون و ویژگی ها
  نانو سرامیک، سرامیک خودرو، پوشش نانو سرامیک همگی معادلی برای Ceramic Coating هستند که در واقع یک لایه محافظ شفاف، غیر آلی و با دوام طولانی (نه دائمی) است که می‌تواند بر روی سطوح مختلفی اعمال گردد.
  راهنمای انتخاب و خرید واکس بدنه خودرو
  0 راهنمای انتخاب و خرید واکس بدنه خودرو
  واکس یک ماده طبیعی، شیمیایی و یا ترکیبی از این دو است که یک لایه نازک بر روی رنگ بدنه خودرو تشکیل داده و از کیلر رنگ خودرو در برابر اشعه مضر آفتاب، فضولات پرندگان، آسیب های شیمیایی خفیف مراقبت نموده و باعث براقیت و آب گریزی نیز می شود. اما هر کدام از این مدل واکس‌ها برای اهداف خاصی ساخته شده و ویژگی‌های متفاوتی نیز دارند.
  چگونه داخل خودروی خود را ضد عفونی و عاری از ویروس کرونا نماییم؟
  1 چگونه داخل خودروی خود را ضد عفونی و عاری از ویروس کرونا نماییم؟
  از آن جایی که ویروس کرونا بر روی سطوح فلزی و جامد، از چند ساعت تا چند روز زنده می ماند، ضد عفونی کردن وسیله نقلیه از اهمیت بالایی برخوردار است
  معرفی و بررسی 10 برند برتر پولیش خودرو در دنیا
  3 معرفی و بررسی 10 برند برتر پولیش خودرو در دنیا
  کارواکس در این مقاله جامع، به بررسی و مقایسه برندهای مطرح پولیش خودرو می پردازد و بنابر رسالت خود که عدم جانب داری یا تبلیغ از یک برند خاص است، به بررسی بر اساس ترتیب حروف الفبا پرداخته شده است.
  لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب در کارواش
  0 لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب در کارواش
  مدتی است لزوم استفاده دستگاه تصفیه آب در كارواش ها به طور جدی در دستور كار هیئت نظارت بر كارواش ها قرار گرفته است. لذا بر آن شدیم كه با اشاره به علل لزوم استفاده از آن، شرح مختصری از شیوه ی كاركرد و ماحصل استفاده از دستگاه تصفیه آب را بیان كنیم.
  کارواش های سیار
  0 کارواش های سیار

  بازار کارواش های سیار، موضوع جدیدی نیست. اما چیزی که جدید است روش های بهتری است که امروزه در این نوع کارواش ها استفاده می شوند. کارواش های سیار در گذشته محدودیت های زیادی داشتند از جمله عدم امکان شست و شوی ماشین در فضای کم و سختی های شست و شو با دستگاه های قدیمی که برای این کار ساخته شده بودند. از طرفی، در گذشته افراد زیادی از این نوع کارواش ها اطلاعی نداشتند و یا به دلیل همین محدودیت ها ترجیح می دادند شخصا به کارواش ها مراجعه کنند.

  امروزه این کسب و کار وارد سطح جدیدی شده و پیشرفت زیادی نسبت به...

  بررسی مشکلات بانوان در مراجعه به کارواش
  0 بررسی مشکلات بانوان در مراجعه به کارواش

  بررسی مشکلات بانوان در مراجعه به کارواش

  در دنیای کسب و کار، از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ بین المللی، در تمام حرفه های مختلف معمولا فرهنگ قالبی وجود دارد، این فرهنگ از دو بخش عمده تشکیل شده، اول فضای موجود در بین کارکنان هر حرفه و دوم نحوه تعامل هرکدام از این کسب و کارها با مردم. به عنوان مثال، هنگامی که مردم از یک وبسایت خریدی را انجام می دهند، این خرید در نتیجه فعالیت های این وبسایت در یک مدت زمان مشخص و ایجاد اعتماد کافی برای مردم صورت می گیرد، اما هنگامی که حرف از خرید منزل و یا اتوم...