بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو
  20 نکته راجع به دیتیلینگ خودروی مشکی
  0 20 نکته راجع به دیتیلینگ خودروی مشکی
  رنگ مشکی واقعاً رنگ خاص و خیره کننده ای محسوب می شود. اما برای خودرو مشکی که ظاهر بسیار زیبایی دارد، عوامل آلودگی و آسیب های احتمالی زیادی هم وجود دارد که باید با مراقبت مداوم از خودرو و انجام دیتیلینگ با روش صحیح اثرات این عوامل را از بین ببرید.
  شستشوی بدون آب اتومبیل چیست؟
  0 شستشوی بدون آب اتومبیل چیست؟
  یکی از مشکلاتی که در سالیان اخیر با آن مواجه هستیم، کمبود آب در سراسر دنیا است. وظیفه تمام افراد در برابر این مشکل، مصرف به اندازه آب است. در هر زمینه یا فعالیتی مانند شستشوی اتومبیل، بدون اینکه نظافت خودرو با مشکل مواجه شود، می توان مصرف آب را به حداقل رساند. این مقاله یک راهنمای کامل برای شستشوی بدون آب اتومبیل می باشد؛ این نوع نظافت هم برای محیط زیست مفید است و هم نتایج مشابهی را مانند شستشوی با آب ارائه می دهد.
  چک لیست نگهداری خودرو در فصل تابستان
  0 چک لیست نگهداری خودرو در فصل تابستان
  نگهداری و مراقبت از خودرو در روز های گرم سال، مخصوصاً در روز های تابستان، گرچه کار پیچیده ای نیست، اما شامل نکات و مسائل مهمی می باشد که با دانستن و رعایت کردن آن ها می توانید به خودروی خود، با روشی صحیح، رسیدگی کنید. با افزایش دما ممکن است که قسمت ها و قطعات متفاوت خودرو آسیب ببیند و عملکرد سابق خود را از دست بدهند؛ پس خیلی خوب است که قبل از اینکه خودرو شما دچار آسیب شود، به آن رسیدگی کنید و نکاتی که کارواکس به شما ارائه می دهد را جدی بگیرید.
  راهنمای انتخاب دستمال مناسب برای خودروی شما
  0 راهنمای انتخاب دستمال مناسب برای خودروی شما
  کارواکس در این بخش شما را با انواع دستمال مناسب خودرو آشنا نموده و کاربرد های آن ها را هم ذکر می کند.
  10 تصور اشتباه در خصوص پوشش نانو سرامیک خودرو
  0 10 تصور اشتباه در خصوص پوشش نانو سرامیک خودرو
  متاسفانه برخی صحبت‌های غیرکارشناسی در خصوص مزایا و معایب پوشش نانو سرامیک ما را بر آن داشت تا یکبار دیگر راجع به این موضوع صحبت نموده و ادعاها و طرز فکرهای اشتباهی که راجع به سرامیک وجود دارد را بررسی نماییم.
  هر آنچه که باید راجع به دستگاه پولیش روتاری بدانیم!
  0 هر آنچه که باید راجع به دستگاه پولیش روتاری بدانیم!
  دستگاه پولیش روتاری مانند هر دستگاه دیگری مزایا و معایبی دارد. کارواکس در این مقاله ضمن بررسی نکات مثبت و منفی این دستگاه، به بیان تکنیک زنیت در خصوص رفع آسیب های هولوگرامی و چرخشی دستگاه روتاری می پردازد.
  تفاوت خوشبو کننده و بوگیر خودرو
  0 تفاوت خوشبو کننده و بوگیر خودرو
  بسیاری از ما زمان زیادی از روز را در داخل خودرو سپری می‌کنیم، بنابراین نظافت و تمیزی آن می‌تواند اهمیت زیادی در روحیه ما داشته باشد. هم چنین رایحه خوب در کابین خودرو احساس خوشی را در ما و سایر سرنشینان خودرو ایجاد می‌نماید. در این مقاله، راه هایی برای مقابله با بوی نامطبوع را مورد بررسی قرار خواهیم داد. همچنین انواع خوشبو کننده و بوگیر خودرو پیشنهاد خواهد شد.
  نحوه بازسازی و احیای رنگ قسمت های پلاستیکی خودرو
  0 نحوه بازسازی و احیای رنگ قسمت های پلاستیکی خودرو
  همه ما متوجه اهمیت رنگ بدنه خودرو و تاثیر ظاهری آن بر روی خودرو خود هستیم. اگر خودرو خود را چند سال دارید و دیگر آن ظاهر اولیه خود را ندارد، وقت آن رسیده است که به قسمت های پلاستیکی خودرو توجه کنید. این احتمال وجود دارد که رنگ مشکی خودرو به مرور زمان کمرنگ و سفید شود. متاسفانه حتی اگر قسمت های پلاستیکی خودرو شما از جنس مرغوب باشد، به مرور زمان نیز آن حالت اولیه خود را از دست می دهند و احساس می کنید که بدنه خودرو سفید و کدر شده است.بنابراین در این مقاله از کارواکس قصد داریم نحوه بازسازی قسمت های پلاستیکی خودرو را مورد بررسی قرار بدهیم.
  معرفی 3 واکس داشبورد پرفروش سال 99
  0 معرفی 3 واکس داشبورد پرفروش سال 99
  داشبورد خودرو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های داخل کابین است که نقش اساسی در حفظ زیبایی خودرو دارد. تغییر رنگ، سفیدک زدن، آفتاب‌سوختگی، ترک خوردگی و ... از جمله آسیب‌هایی است که ممکن است به مرور زمان و در اثر عدم نگهداری صحیح یا استفاده از محصولات بی‌کیفیت رقم بخورد. در نتیجه با استفاده از واکس داشبورد مناسب می‌توان همیشه یک داشبورد تمیز، سالم و بنا به سلیقه خود براق یا مات را داشته باشید. یک واکس داشبورد خوب، علاوه بر قدرت تمیزکنندگی و خاصیت محافظت‌کنندگی، باید غیر سیلیکونی بوده و گرد و خاک را به خود جذب نکند. در ادامه به معرفی 3 واکس داشبورد پرفروش سایت کارواکس در سال 99 می‌پردازیم: