بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو
  تفاوت روکش چرم و پارچه چیست؟
  0 تفاوت روکش چرم و پارچه چیست؟

  انتخاب بین چرم یا پارچه ممکن است سلیقه ای باشد زیرا هرکدام ویژگی های مثبت و منفی خود را دارند.  در این انتخاب  بهتر است به مزایای هر کدام  نگاهی بیندازید تا به شما کمک کند تصمیم بهتری بگیرید که کدام روکش برای شما مناسب است. مهم ترین ویژگی ها دوام، نیاز به مراقبت، ظاهر، راحتی و هزینه است. به احتمال زیاد، شما برای سالیان متمادی هر روز از صندلی خود استفاده خواهید کرد، بنابراین یک تصمیم درست می تواند سالها راحتی شما را تضمین کند.

  راحتی

  حس مبل یا صندلی های پارچه ای بسته به خود پارچه ممکن است بسی...

  راهنمای انتخاب و خرید دستگاه ضخامت سنج الکومتر
  1 راهنمای انتخاب و خرید دستگاه ضخامت سنج الکومتر

  ویژگی ها و مشخصات مدل های ضخامت سنج الکومتر

  دستگاه ضخامت سنج رنگ و پوشش و لعاب الکومتر Elcometer کشور انگلستان دارای سه مدل پایه آهنی ، غیر آهنی و آهنی-غیرآهنی می باشد.از این ضخامت سنج رنگ و پوشش برای مصارف و اندازه گیری های مختلف مخصوصا کارشناسی رنگ خودرو و تست رنگ خودرو استفاده می شود. کد A456 برای استفاده بر روی سطح بدنه خودرو و سطوح صنعتی و کد A311 صرفا جهت استفاده بر روی سطح بدنه خودرو می باشد. برای انتخاب دستگاه مناسب باید المان های مختلفی را در نظر بگیرید که در این مقاله سعی بر این د...

  5 برند برتر نانوسرامیک خودرو در سال 1400
  0 5 برند برتر نانوسرامیک خودرو در سال 1400

  در این مطلب از کارواکس ابتدا با مفهوم نانو سرامیک آشنا شده و سپس به معرفی پنج برند برتر نانو سرامیک خودرو در سال 1400 می پردازیم. ابتدا خواهیم گفت که نانو سرامیک خودرو چیست و اصلاً چرا باید از پوشش نانو سرامیک استفاده کرد. در بخش بعدی هم برند های معروف و معتبری را معرفی خواهیم کرد که در زمینه نانو سرامیک، حرف های زیادی برای گفتن دارند. از هر کدام از این برند ها بهترین محصولات نانو سرامیک را پیشنهاد می دهیم. شک نکنید که محصولات پیشنهاد شده از بهترین محصولات نانو سرامیک جهان هستند و می توانند کمک ...

  20 نکته راجع به دیتیلینگ خودروی مشکی
  1 20 نکته راجع به دیتیلینگ خودروی مشکی
  رنگ مشکی واقعاً رنگ خاص و خیره کننده ای محسوب می شود. اما برای خودرو مشکی که ظاهر بسیار زیبایی دارد، عوامل آلودگی و آسیب های احتمالی زیادی هم وجود دارد که باید با مراقبت مداوم از خودرو و انجام دیتیلینگ با روش صحیح اثرات این عوامل را از بین ببرید.
  شستشوی بدون آب اتومبیل چیست؟
  0 شستشوی بدون آب اتومبیل چیست؟
  یکی از مشکلاتی که در سالیان اخیر با آن مواجه هستیم، کمبود آب در سراسر دنیا است. وظیفه تمام افراد در برابر این مشکل، مصرف به اندازه آب است. در هر زمینه یا فعالیتی مانند شستشوی اتومبیل، بدون اینکه نظافت خودرو با مشکل مواجه شود، می توان مصرف آب را به حداقل رساند. این مقاله یک راهنمای کامل برای شستشوی بدون آب اتومبیل می باشد؛ این نوع نظافت هم برای محیط زیست مفید است و هم نتایج مشابهی را مانند شستشوی با آب ارائه می دهد.
  چک لیست نگهداری خودرو در فصل تابستان
  0 چک لیست نگهداری خودرو در فصل تابستان
  نگهداری و مراقبت از خودرو در روز های گرم سال، مخصوصاً در روز های تابستان، گرچه کار پیچیده ای نیست، اما شامل نکات و مسائل مهمی می باشد که با دانستن و رعایت کردن آن ها می توانید به خودروی خود، با روشی صحیح، رسیدگی کنید. با افزایش دما ممکن است که قسمت ها و قطعات متفاوت خودرو آسیب ببیند و عملکرد سابق خود را از دست بدهند؛ پس خیلی خوب است که قبل از اینکه خودرو شما دچار آسیب شود، به آن رسیدگی کنید و نکاتی که کارواکس به شما ارائه می دهد را جدی بگیرید.
  راهنمای انتخاب دستمال مناسب برای خودروی شما
  1 راهنمای انتخاب دستمال مناسب برای خودروی شما
  کارواکس در این بخش شما را با انواع دستمال مناسب خودرو آشنا نموده و کاربرد های آن ها را هم ذکر می کند.
  10 تصور اشتباه در خصوص پوشش نانو سرامیک خودرو
  0 10 تصور اشتباه در خصوص پوشش نانو سرامیک خودرو
  متاسفانه برخی صحبت‌های غیرکارشناسی در خصوص مزایا و معایب پوشش نانو سرامیک ما را بر آن داشت تا یکبار دیگر راجع به این موضوع صحبت نموده و ادعاها و طرز فکرهای اشتباهی که راجع به سرامیک وجود دارد را بررسی نماییم.
  هر آنچه که باید راجع به دستگاه پولیش روتاری بدانیم!
  1 هر آنچه که باید راجع به دستگاه پولیش روتاری بدانیم!
  دستگاه پولیش روتاری مانند هر دستگاه دیگری مزایا و معایبی دارد. کارواکس در این مقاله ضمن بررسی نکات مثبت و منفی این دستگاه، به بیان تکنیک زنیت در خصوص رفع آسیب های هولوگرامی و چرخشی دستگاه روتاری می پردازد.