0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
viraprocess.plp.specsfiltered.remove
viraprocess.plp.specsfiltered.title
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
5 viraprocess.sortingselectors.products

POLYTOP پلي تاپ

در POLYTOP  پلي تاپ، کاربران حرفه ای تمام مواردی را برای تمیز کردن و مراقبت از خودرو پیدا می کنند.همه محصولات و ابزارهای مورد نیاز از یک منبع واحد می آیند،بنابراین جستجوی زمان بر و خسته کننده برای اجزای متقابل سازگار دیگر ضروری نیست. البته همه محصولات POLYTOP پلي تاپ  برای استفاده سخت در زمینه حرفه ای طراحی شده اند. به عبارت دیگر: طیف کامل ما دقیقاً کیفیتی را از A-Z ارائه می دهد که یک حرفه ای به آن نیاز دارد.
POLYTOP پلي تاپ:" ما بازار را می شناسیم و نیازهای مشتریان خود را می شناسیم. این شناخت از بازار نقش مهمی در توسعه محصولات جدید دارد."

POLYTOP از سال 1983 در آلمان توسعه و تولید می شود.برای آنها کیفیت نیز مسئله فرآیند تولید است. آنها انرژی زیادی را صرف بهینه سازی فرآیندهای خود می کنند. محصولات POLYTOP پلي تاپ مکمل یکدیگر هستند. POLYTOP یک سیستم کامل برای تمیز کردن و مراقبت از خودرو ارائه می دهد.

در POLYTOP افراد با اشتیاق فراوان برای تولید محصولات مراقبت از خودرو و تمیز کردن خودرو کار می کنند.ما به شیوه ای آگاهانه نسبت به محیط زیست عمل می کنیم و از تولید پایدار حمایت می کنیم.

از جمله محصولات POLYTOP پلي تاپ:پولیش نرم و آنتی هولوگرام،واکس محافظ و براق کننده،پولیش زبر یک لیتری،پولیش تک مرحله یک لیتری،پولیش بسیار زبر،پولیش نرم و ...

در حال بارگذاری ...