بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو
  خبرخوان

  اخبار

  انواع محصولات برند لهستانی Work Stuff در سایت کارواکس موجود شد
  انوع محصولات اورجینال مگوایرز شامل انواع پولیش، پد، واکس بدنه، مواد صفرشویی و ... در سایت کارواکس موجود شد
  با برترین خودروهای دنیا در سال 2019 آشنا شوید
  کارواکس برگزار کننده دورهای آموزشی دیتیلینگ شامل شناسایی و تشخیص انواع رنگ و کیلر، آسیب شناسی انواع خط و خش و آفتاب سوختگی، آشنایی با انواع مواد پولیش، کار با انواع دستگاه پولیش ( اوربیتال ، روتاری ، دوال اکشن و نقطه زن ) ، برطرف کردن ماتی چراغ، صفرشویی، آماده سازی و زیرسازی سرامیک ، اجرای نانو سرامیک خودرو ‏، کار با انواع تجهیزات دیتیلینگ و صفرشویی از جمله اینفرارد ، میکروسنج ، قلم هولوگرام یاب ، تورنادور و تاپ گان
  بریدن ترمز خودرو یکی از مشکلاتی است که احتمال رخداد آن برای هر فردی وجود داشته و راننده باید در هر لحظه منتظر این اتفاق بد باشد ولی طبیعتا این صرفا یک احتمال برای بالا بردن آگاهی‌های شماست که در صورت توجه به مسائل ایمنی ذکر شده در سایت‌های مختلف می‌توانید این حادثه را از خود دور کنید ولی اگر در هنگام رانندگی این اتفاق رخ بدهد، طبیعتا باید اقداماتی انجام دهید که از خسارات و تلفات جانی احتمالی جلوگیری کنید.
  محصولات جدید روپس به فروشگاه اینترنتی کارواکس اضافه شد و هم اکنون می توانید از طریق سایت اقدام به خرید این محصولات کنید. MarkIII که شامل بسیاری از ویژگی های جدید می باشد، برای اولین بار در LK900E از Mille نشان داده شده است و به روز رسانی و طراحی جالب آن را به یکی از بهترین های دستگاه پولیش تبدیل کرده است. موتور بسیار کارآمد MarkIII Bigfoot Orbital Polisher باعث تولید محدوده سرعت 3000 تا 4500 برای مدل 21mm و 3000 تا 5200 برای مدل های 15mm می شود
  تخریب رنگ خودرو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردم با آن سر و کار دارند و بعضا دیده می‌شود برای جلوگیری از این اتفاق اقدامات عجیبی انجام می‌شود که نه تنها کمکی به جلوگیری از این اتفاق نمی‌کند بلکه به تسریع آن نیز کمک کرده و عملا خسارات جبران ناپذیری را به خودرو و رنگ آن وارد می‌کند که با نفس عمل مالک خودرو مخالف است!
  عمر مفید خودرو برای بسیاری از افراد و صاحبان خودرو یک سوال و ابهام بزرگ است که همیشه برای افزایش آن تلاش می‌کنند و به دنبال راه‌هایی هستند تا بتوانند با به کارگیری آنها، استفاده بیشتری از اتومبیل خود داشته باشند ولی واقعا عمر مفید خودرو چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟ آیا تعریف مشخص و اصول تعریف شده‌ای برای آن وجود دارد؟
  با نزدیک شدن به شروع سال 98 و همچنین گرم شدن هوا یکی از نیازهایی که در خودرو احساس می‌شود، نیاز به کولر خودرو است که طبیعتا حدود 4-5 ماهی است که قطعا خاموش بوده و از آن استفاده‌ای نشده است که همین اتفاق باعث می‌شود تا روش‌های نگهداری و همچنین آماده سازی آن برای بهار و تابستان سال 98 بیش از پیش مهم باشد که در ادامه به نکات مهم این موضوع اشاره می‌کنیم.
  موتور خودرو از جمله موارد داخل خودرو است که در صورت عدم رسیدگی به موقع آن و با ایجاد مشکلاتی که نیازمند تعمیر یا تعویض قطعه‌ای داشته باشد به پرخرج‌ترین مواردی تبدیل می‌شود که برای مالک خودرو تلقی شده و هزینه‌هایی که برای آن پرداخت می‌شود رقم‌هایی بالایی است که با گرانی‌های اخیر عملا از توان بسیاری از افراد خارج بوده و مشکلات زیادی را به همراه دارد!