0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
39 مرتب سازی

Menzerna منزرنا

در سال ۱۸۸۸، فردریش منزر یک کارخانه شیمیایی به نام Menzerna منزرنا را در شهر فورتزهایم آلمان تاسیس کرد تا محصولات پولیش برای طلا و دیگر فلزات گران را تولید کند. این شرکت موفق به تولید "Paris Red" شد که به عنوان بهترین پولیش برای طلا در نظر گرفته شده‌ بود. منزر سپس شرکت خود را در سال ۱۸۹۹ به کارلسروهه نزدیک کرد و به طور سیستماتیک شعب بازارهای خارجی را در سال ۱۹۲۱ افتتاح کرد.

در دهه ۱۹۵۰ منزرنا تحت مدیریت دکتر والتر بورکارت قرار گرفت که شروع به تحقیق درباره فن‌آوری پولیش صنعتی کرد و با نوشتن یک راهنما برای براق کردن و صیقل دادن به اوج خود رسید. این راهنما هنوز به عنوان راهنمای استاندارد در این حوزه شناخته می‌شود. در دهه ۱۹۶۰ امولسیون پولیش مایع ظهور پیدا کرد که هنوز هم در صنعت خودرو معمول است. منزرنا به سرعت این روش جدید را اتخاذ کرد و برخی از بالاترین استانداردهای کیفیت را که صنعت تا به حال دیده ‌است، به کار برد. از طریق این تعهد به کیفیت و ثبات، منزرنا به یکی از تولیدکنندگان برتر پولیشرها برای مصرف کنندگان صنعتی تبدیل شد.

پس از دهه‌ها رشد و موفقیت، منزرنا از کارلسروهه به Ötigheim آلمان منتقل شد. در طی این جابجایی، روش‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و مدرن‌سازی شدند تا منزرنا را از یک شرکت صنایع کوچک به یک تولیدکننده صنعتی با سایز متوسط تبدیل کنند. از آن زمان، منزرنا شاهد رشد مداوم با کسب مالکیت جدید و شرکت‌های تابعه جدید در فرانسه و مراکش بوده ‌است. رشد و توسعه در چند سال اخیر بسیار سریع بوده‌ است به طوری که یک سوم محصولات منزرنا قبل از ۵ سال پیش وجود نداشتند.

امروزه بسیاری از خودروسازان لوکس آلمان، از جمله مرسدس و بسیاری از کارخانه‌های جنرال موتورها از منزرنا استفاده می‌کنند. پولیش های منزرنا هنوز در Ötigheim آلمان تولید می‌شوند، اما تقاضا در آمریکا باعث شد که این شرکت چند دفتر و یک انبار در نیویورک برای توزیع در آمریکا داشته باشد.

از جمله محصولات Menzerna منزرنا می توان واکس خودرو، پولیش آلومینیوم و سطوح فلزی، پد پولیش دوال اکشن زبر، پد پشمی زبر اوربیتال، پولیش بسیار زبر، پولیش و واکس آبگریزکننده، صفحه نگهدارنده، واکس محافظ و براق کننده و ... را نام برد.

در حال بارگذاری ...