0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
2 مرتب سازی

Bertolini برتوليني

 Bertolini برتوليني در سال 1918 بسیار دور توسط اوگو برتولینی در ایتالیا تأسیس شد که آرزو داشت مکانیک را در خدمت انسان قرار دهد تا خستگی ناشی از کار در مزارع را برطرف کند و باروری محصول و عملکرد اقتصادی آن را افزایش دهد. برتولینی درست در منطقه روبیرا، یک مرکز فعالیت کشاورزی متولد شد، جایی که تعهد بزرگی از نیروی انسانی انجام شد. بنابراین، اولین پمپ‌ها برای سمپاشی ایجاد شدند، پمپ‌های پیستونی با عملکرد دوگانه برای درمان علف‌های هرز باغ‌های گندم و انگور، که کاربردهای سنتی آن زمان در قلمرو رجیو امیلیا بودند. بعداً پمپ‌های حجمی پیستونی/دیافراگمی و «عملکرد ساده»، تنظیم‌کننده‌های فشار و بسیاری نوآوری‌های دیگر برای انواع محصولاتی که به طور مداوم در سال‌های آینده رشد می‌کردند، تولید شدند.

با گذشت سالها، مشخص شد که پمپ های موجود در بازار دارای محدودیت های فنی آشکاری هستند: آنها دست و پا گیر، پر سر و صدا و نگهداری آنها دشوار است. در آغاز دهه 70، برتولینی اولین کسی بود که پمپ‌های جدید، فشرده‌تر، کم‌صداتر و کارکرد آسان‌تر را طراحی کرد که توسط سیستم‌هایی ساخته شده بود که به‌ منظور سهولت تعویض یا تعمیر قطعات ساییدگی و پارگی، مانند شیرهای بازرسی، ساخته شده بودند. بنابراین، اولین پمپ های فشار قوی 3 پیستونی برای مصارف صنعتی متولد شدند، اولویتی که با رقابت رو به رشد نیز دنبال می شود. امروزه برتولینی به فعالیت تحقیق و توسعه خود ادامه می‌دهد و روندها و نیازهای هر بخش، از کشاورزی گرفته تا صنعت، طراحی فن‌آوری‌های ثبت شده یا غیره را پیش‌بینی می‌کند تا راه‌حل‌های همیشه بهتری را برای کارایی، قابلیت اطمینان و کیفیت ارائه دهد.

پمپ‌های برتولینی نقش پیشرو در بازارهای جهانی دارد و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ‌های دیافراگمی و پیستونی است که برای چندین مصارف طراحی شده‌اند. در اینجا فقط چند نمونه را آورده ایم:

کشاورزی: سمپاشی، وجین شیمیایی، ضد عفونی کردن مناطق و محیط، باغبانی حرفه ای و نگهداری سبز.

صنعت: کارخانه‌های سمپاشی و مرطوب‌سازی، دامپروری، فرآیندهای اسمز معکوس و نمک‌زدایی، کارخانه‌های داروسازی و مواد غذایی.

نظافت: واشرهای تحت فشار، تجهیزات شستشو، ماشین آلات تمیز کردن لوله.

معیارهای عملیاتی Bertolini برتوليني عبارتند از: کاهش اثرات و هزینه های زیست محیطی، بهینه سازی عملکرد و مواد، طول عمر و قابلیت اطمینان. 

در حال بارگذاری ...