0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
39 مرتب سازی
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

Beta بتا

کمپانی Beta بتا تجارت صنعتی خود را در سال 1923 در ایتالیا شروع کرد. در اوایل دهه 1960، Beta Tools دویست پرسنل را استخدام کرد. در آن سال ها این شرکت شروع به توزیع محصولات خود در بازارهای اروپایی کرد و نام تجاری بتا نقش نوظهور خود را در صنعت حرفه ای ابزار دستی نشان داد. گستره محصولات به قدری بی وقفه، سال به سال گسترش می یافت که تمام نیازهای متقاضیان حرفه ای و کارخانجات را برآورده می کرد.

بتا موثرترین راه حل برای هر نیاز حرفه ای است. نام تجاری بتا از اوایل دهه 1970، زمانی که وارد دنیای فرمول 1 شد، در دنیای اسپانسرهای ورزشی فعال شد.بتا ابزارهایی را برای مکانیک های حرفه ای، از تعمیر و نگهداری صنعتی گرفته تا تعمیرات خودرو، و برای همه کسانی که سرگرمی هایشان بسیار بیشتر از یک سرگرمی ساده است، تولید می کند.امروزه کاتالوگ ابزار بتا شامل بیش از 15000 مورد است که به 30 خانواده محصول تقسیم شده اند. Beta Utensili از سال 1923 رهبر ایتالیا و اروپا در بخش ابزار بوده است. بتا تولز در سال 2018 شرکت BM S.p.A را خریداری می کند، یک شرکت پیشرو در تولید و بازاریابی بند کابل، سیستم های اتصال الکتریکی و ابزار کار برای برقکار.
از جمله محصولات این کمپانی می توان به ابزار آلات مثل جعبه بکس، آچار دوسر رینگی، آچارفرانسه، ست آلن چاقویی شش گوش، آلن چاقویی ستاره ای، انبرقفلی و ... اشاره کرد.

در حال بارگذاری ...