بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  اس پی تی ای SPTA

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پک پنج عددی برس دیتیلینگ اس پی تی ای SPTA Detailing Brush

  300,000 تومان
  پک پنج عددی برس دیتیلینگ اس پی تی ای SPTA Detailing Brush، دارای ابعاد مختلفی می باشد که می توان برای تمیز کردن قسمت های مختلف خودرو از آن استفاده کرد. به کار بردن ابزارهای مناسب برای دیتیلینگ سرعت عمل شما را افزایش داده و نتیجه کار رضایت بخش خواهد بود.

  دستگاه پولیش روتاری سایز 15 اس پی تی ای SPTA Rotary Polisher

  تومان
  دستگاه پولیش روتاری سایز 15 اس پی تی ای SPTA Rotary Polisher ویژگی های مختلفی را به پولیشکاران حرفه ای ارائه می کند. این دستگاه می توان امکانات لازم برای پولیش و واکس حرفه ای بدنه را فراهم کند.

  گان کف پاش اس پی تی ای SPTA Foam Gun

  تومان
  گان کف پاش اس پی تی ای SPTA Foam Gun این امکان را فراهم می کند که بتوانید قسمت های مختلف خودرو را با کف بپوشانید. دارای کیفیت فوق العاده ای بوده و قیمت مناسبی نیز دارد که می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود.

  لنس گان کف پاش اس پی تی ای SPTA FG0014

  2,550,000 تومان
  لنس گان کف پاش اس پی تی ای محصولی برای شست شوی بدنه و صفرشویی داخل خودرو با قابلیت پاشش کف جهت نظافت بهتر سطوح است. تفنگ SPTA مایع تمیز کننده را با فشار هوای بالا ترکیب کرده و کف به دست آمده را بر روی سطح مورد نظر پخش می کند.

  لنس گان کف پاش اس پی تی ای SPTA FG012

  2,500,000 تومان
  لنس گان کف پاش اس پی تی ای با دو سری همراه، محصولی برای شست شوی بدنه و صفرشویی داخل خودرو با قابلیت پاشش کف جهت نظافت بهتر سطوح است. تفنگ SPTA مایع تمیز کننده را با فشار هوای بالا ترکیب کرده و کف به دست آمده را بر روی سطح مورد نظر پخش می کند.

  بسته سه عددی فرچه دریلی صفرشویی Drill Brush Set

  تومان
  بسته سه عددی فرچه دریلی صفرشویی Drill Brush Set با داشتن یک فرچه گرد 25*1 mm، یک فرچه مخروطی 89*1 mm و یک فرچه گرد 100*1 mm برای انجام کار های نظافتی، از جمله نظافت خودردو، کاملا مناسب می باشد.

  پد پولیش زبر مخروطی مخصوص دریل 80 میلی متری

  تومان
  پد پولیش زبر مخروطی مخصوص دریل 80 میلی متری محصولی از برند اس پی تی ای برای از بین بردن خراش های عمیق روی بدنه خودرو استفاده کرد.

  پد کاربردی اجرای واکس بدنه خودرو SPTA Applicator Pad

  تومان
  پد کاربردی اس پی تی ای SPTA Applicator Pad به راحتی در دست جای گرفته و برای اجرای واکس بدنه خودرو مناسب می باشد.

  پد کاربردی همه کاره اس پی تی ای SPTA Applicator Pad

  تومان
  پد کاربردی همه کاره اس پی تی ای SPTA Applicator Pad دارای ساختار مناسبی می باشد که دیتیلینگ خودرو را بسیار آسان می کند. این پد به راحتی در دست قرار گرفته و می توان سطح مختلف را با آن به راحتی پولیش و یا واکس کرد.

  پک سه عددی آداپتور بلند کننده دستگاه پولیش روتاری SPTA Stainless Steel Rotary Extension Shaft

  تومان
  پک سه عددی آداپتور بلند کننده دستگاه پولیش روتاری SPTA Stainless Steel Rotary Extension Shaft مناسب برای قسمت هایی از خودرو است که امکان پولیش کردن با پولیشر های معمولی وجود ندارد.

  تفنگ تورنادو مخصوص صفرشویی داخل خودرو SPTA FG008

  تومان
  تفنگ تورنادور مخصوص صفرشویی داخل خودرو برای تمیز کردن رینگ، لاستیک، درز و پنل های ماشین، کانال تهویه هوا، داشبورد و ... مناسب است.

  تفنگ تورنادو مخصوص صفرشویی موتور خودرو SPTA FG009

  1,780,000 تومان
  تفنگ تورنادور مخصوص صفرشویی موتور خودرو SPTA FG009 برای تمیز کردن بخش های مختلف خودرو طراحی شده است. شستشوی موتور خودرو کار آسانی نیست اما با تفنگ تورنادور موتور خودرو اس پی تی ای به راحتی می توان قسمت های مختلف آن را تمیز کرد.