0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
دوره های آموزشی دیتیلینگ ( پولیش، واکس و نانو سرامیک )

کارواکس به عنوان اولین  شرکت ثبت شده دیتیلینگ در ایران و به عنوان پرتال تخصصی محصولات مراقبتی خودرو و خدمات احیای رنگ بیش از شش سال است که دوره های آموزشی دیتیلینگ خودرو را برگزار می‌نماید. در این دوره مباحث تئوری مربوط به شناسایی و تشخیص انواع رنگ و کیلر، آسیب شناسی انواع خط و خش و آفتاب سوختگی، آشنایی با انواع مواد پولیش، کار با انواع دستگاه پولیش (اوربیتال، روتاری، دوال اکشن و نقطه زن)، برطرف کردن ماتی چراغ، صفرشویی، آماده سازی و زیرسازی سرامیک، اجرای نانو سرامیک خودرو‏، کار با انواع تجهیزات دیتیلینگ و صفرشویی از جمله اینفرارد، میکروسنج، قلم هولوگرام یاب، تورنادور و تاپ گان و غیره از صفر تا صد به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود.

 

 

 

ظرفیت کلاس های آموزشی کارواکس سه نفره است که خود کمک زیادی به تسلط هنرجویان می نماید. روال آموزش به این صورت است که از صبح تا ظهر مطالب تئوری مطابق جزوه تدوین شده کارواکس(که در اختیار شما قرار می گیرد) آموزش داده شده و پس از پذیرایی و صرف ناهار از ظهر تا غروب مطالب به صورت عملی در مرکز دیتیلینگ کارواکس آموزش داده می‌شود. آموزش عملی به نحوی است که کارآموز باید تمام کارهای اجرایی مانند زیر سازی قبل از پولیش‏، پولیشکاری با انواع دستگاه های اوربیتال، روتاری و دوال اکشن و اجرای پوشش نانو سرامیک را شخصا خودش روی ماشین و زیر نظر اساتید انجام دهد.

در این چهار روز به صورت متمرکز تلاش می‌شود کارآموز به تمام مباحث دیتیلینگ تسلط کامل پیدا نموده وآماده راه اندازی کسب و کار و یا شروع به کار در این حرفه نماید، اما اگر طبق نظر اساتید کارواکس و یا طبق درخواست شخص نیاز به انجام فعالیت های بیشتر باشد، کارآموز محترم می‌تواند تا زمان رسیدن به تسلط مناسب در مجموعه کارواکس مشغول به فعالیت شده و کسب تجربه نماید. توجه داشته باشید صدور مدرک رسمی کارواکس (که این مدرک یکی از شروط گرفتن نمایندگی رسمی کارواکس نیز می‌باشد) تنها منوط به تایید اساتید دوره بوده و ممکن است بسته به تلاش فرد، صرفا با حضور در دوره حاصل نشود و در مواردی لازم است که فرد حداقل یک ماه کسب تجربه نموده و پس از قبولی در امتحان مدرک وی صادر ‌شود.

هزینه دوره آموزشی ده میلیون تومان بوده که محل برگزاری آن در نمایندگی های کارواکس در شش مرکز کرج(عظیمیه)،تهران( زعفرانیه)، مشهد(وکیل آباد)، تبریز(دروازه تهران)،و زاهدان (دانشگاه) می‌باشد که انتخاب شهر به عهده کارآموز است(توجه داشته باشید که نحوه آموزش و مدرک پایان دوره توسط دفتر مرکزی کارواکس ارزیابی و صادر شده و در نتیجه کیفیت آموزش در نمایندگی های مختلف تفاوتی ندارد).

 

برای ثبت نام باید نام، نام خانوادگی و کد ملی خود را برای واحد آموزش کارواکس ارسال نموده و تاریخی که قصد حضور دارید را اعلام بفرمایید، در صورت وجود ظرفیت خالی و با پرداخت پیش ثبت نام به مبلغ یک میلیون تومان ثبت نام شما قطعی شده و در تاریخ توافق شده باید با کارت ملی راس ساعت 10 صبح در مرکز مورد نظر حضور داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و ظرفیت کلاس های آموزشی با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

  32568700 | 026-32558700 

تلگرام : CarWaxAdmin | واتس آپ : CarWax.Co

دوره‌های دیتیلینگ کارواکس در چه شهرهایی برگزار می شود؟

دوره‌های آموزشی کارواکس علاوه بر دفتر مرکزی کرج، در سایر نمایندگی‌های برگزیده کارواکس در شهرهای مشهد، تبریز و تهران برگزار می‌گردد.

مباحث دوره آموزش دیتیلینگ شامل چه موضوعاتی است؟

شناسایی و تشخیص انواع رنگ و کیلر

آسیب شناسی انواع خط و خش و آفتاب سوختگی

آشنایی با انواع مواد پولیش و برندهای مختلف

کار با انواع دستگاه پولیش (اوربیتال، روتاری، دوال اکشن و نقطه زن)

برطرف کردن ماتی چراغ

آماده سازی و زیرسازی سرامیک

 اجرای نانو سرامیک بدنه و شیشه خودرو

 کار با انواع تجهیزات دیتیلینگ و صفرشویی از جمله اینفرارد، میکروسنج، قلم هولوگرام یاب، تورنادور و تاپ گان و غیره

ظرفیت کلاس های آموزشی به چه صورت است؟

با توجه به برگزاری دائمی دوره های دیتیلینگ کارواکس، ظرفیت هر دوره آموزشی سه نفر می‌باشد. این موضوع فرصت کافی را در اختیار هنرجویان می‌گذارد که کلیه مباحث عملی را با فراغ بال و به صورت صفر تا صد (به تنهایی) و زیر نظر استاد مربوطه انجام دهند.

دوره های دیتیلینگ کارواکس چه زمانی برگزار می‌گردد؟

دوره‌های آموزشی دیتیلنیگ خودرو در شعب کارواکس، هر شنبه به مدت 4روز برگزار می‌شود.

نحوه ثبت نام در دوره‌های آموزشی دیتیلینگ به چه صورت است؟

-         تکمیل نمودن فرم پایین صفحه

یا

-         تماس با دفتر مرکزی کارواکس

آیا پس از اتمام دوره، مدرک داده می‌شود؟

بله، پس از اتمام دوره آموزشی و انجام آزمون پایان دوره، مدرک رسمی کارواکس به هنرجویان اعطا می‌گردد.