بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  منزرنا Menzerna

  در سال ۱۸۸۸، فردریش منزر یک کارخانه شیمیایی را در شهر فورتزهایم آلمان تاسیس کرد تا محصولات پولیش برای طلا و دیگر فلزات گران را تولید کند. این شرکت موفق به تولید "Paris Red" شد که به عنوان بهترین پولیش برای طلا در نظر گرفته شده‌ بود. منزر سپس شرکت خود را در سال ۱۸۹۹ به کارلسروهه نزدیک کرد و به طور سیستماتیک شعب بازارهای خارجی را در سال ۱۹۲۱ افتتاح کرد.

  در دهه ۱۹۵۰ منزرنا تحت مدیریت دکتر والتر بورکارت قرار گرفت که شروع به تحقیق درباره فن‌آوری پولیش صنعتی کرد و با نوشتن یک راهنما برای براق کردن و صیقل دادن به اوج خود رسید. این راهنما هنوز به عنوان راهنمای استاندارد در این حوزه شناخته می‌شود. در دهه ۱۹۶۰امولسیون پولیش مایع ظهور پیدا کرد که هنوز هم در صنعت خودرو معمول است. منزرنا به سرعت این روش جدید را اتخاذ کرد و برخی از بالاترین استانداردهای کیفیت را که صنعت تا به حال دیده ‌است، به کار برد. از طریق این تعهد به کیفیت و ثبات، منزرنا به یکی از تولیدکنندگان برتر پولیشرها برای مصرف کنندگان صنعتی تبدیل شد.

  پس از دهه‌ها رشد و موفقیت، منزرنا از کارلسروهه به Ötigheim آلمان منتقل شد. در طی این جابجایی، روش‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفته و مدرن‌سازی شدند تا منزرنا را از یک شرکت صنایع کوچک به یک تولیدکننده صنعتی با سایز متوسط تبدیل کنند. از آن زمان، منزرنا شاهد رشد مداوم با کسب مالکیت جدید و شرکت‌های تابعه جدید در فرانسه و مراکش بوده ‌است. رشد و توسعه در چند سال اخیر بسیار سریع بوده‌ است به طوری که یک سوم محصولات منزرنا قبل از ۵ سال پیش وجود نداشتند.

  امروزه بسیاری از خودروسازان لوکس آلمان، از جمله مرسدس و بسیاری از کارخانه‌های جنرال موتورها از منزرنا استفاده می‌کنند. پولیش های منزرنا هنوز در Ötigheim آلمان تولید می‌شوند، اما تقاضا در آمریکا باعث شد که این شرکت چند دفتر و یک انبار در نیویورک برای توزیع در آمریکا داشته باشد.

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پد پشمی زبر اوربيتال منزرنا سایز 100 میلیمتر

  285,000 تومان
  پد پوست بره زبر منزرنا فوق العاده، برای از بین بردن خطوط عمیق سطح خودرو؛

  پد پشمی زبر اوربيتال منزرنا سایز 150

  390,000 تومان
  پد پوست بره زبر منزرنا فوق العاده، برای از بین بردن خطوط عمیق سطح خودرو؛ قابل استفاده با دستگاه اوربیتال سایز 15

  پد پولیش اسفنجی روتاری بسیار نرم منزرنا سایز 150

  350,000 تومان
  پد پولیش اسفنجی روتاری نرم منزرنا مخصوص اجرای واکس ، ایجاد درخشندگی و آنتی هولوگرام، مناسب برای دستگاه های پولیش روتاری سایز 15 طراحی شده است.

  پد پولیش دوال اکشن زبر منزرنا سایز 180

  480,000 تومان
  پد پولیش اسفنجی زبر منزرنا با قدرت لایه برداری بسیار قوی مناسب و طراحی شده برای دستگاه های پولیش روتاری و اوربیتال سایز 21

  پد پولیش دوال اکشن زبر منزرنا سایز 100

  275,000 تومان
  پد پولیش اسفنجی زبر منزرنا با قدرت لایه برداری بسیار قوی مناسب و طراحی شده برای دستگاه های پولیش روتاری و اوربیتال سایز 7.5

  پد پولیش دوال اکشن زبر منزرنا سایز 150

  360,000 تومان
  پد پولیش اسفنجی زبر منزرنا با قدرت لایه برداری بسیار قوی مناسب و طراحی شده برای دستگاه های پولیش روتاری و اوربیتال سایز 15

  پد پولیش دوال اکشن نرم منزرنا سایز 100

  260,000 تومان
  پد پولیش اسفنجی نرم منزرنا مخصوص اجرای واکس و ایجاد درخشندگی و براقیت، مناسب برای دستگاه های پولیش روتاری و اوربیتال سایز 7.5 طراحی شده است.

  پد پولیش دوال اکشن نرم منزرنا سایز 150

  360,000 تومان
  پد پولیش اسفنجی نرم منزرنا مخصوص اجرای واکس و ایجاد درخشندگی و براقیت، مناسب برای دستگاه های پولیش روتاری و اوربیتال سایز 15 طراحی شده است.