بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  لیکوئید المنتز Liquid Elements

  Liquid Elements یک تولید کننده آلمانی محصولات با کیفیت مراقبت از خودرو است. مجموعه محصولات از شامپوهای ماشین، رینگ شوی و شیشه پاک کن تا دستگاه های های پولیش و پوشش های سرامیکی با کیفیت بالا را شامل می شود. 
  در اینجا یک نمای کلی از حوزه های محصول ما آورده شده است:

  پارچه های میکروفیبر (بزرگترین انتخاب اروپا از محصولات خانگی)، اتو شامپوها، تمیز کننده چرخ، دستمال مرطوب، دستکش / اسفنج و برس، سطل شستشو، شامپو داخلی، خشکشوی، پیش تمیز کننده، شیشه پاک کن، پاک کننده چرم، ، دستگاه های های پولیش، اسفنج پولیش / پد، محافظ شیشه ، پوشش های سرامیکی، آب بندی اسپری و ....

  چرا از Liquid Elements استفاده کنیم؟
  به خصوص در آلمان، بازار مراقبت از خودرو بسیار رقابتی است و تولیدکنندگان مختلف زیادی وجود دارند. به عنوان یک تازه وارد یا صاحب ماشین ، می توانید خیلی سریع در انتخاب محصول درست گمراه شوید.
  این یکی از جاه طلبی های اصلی تأسیس Liquid Elements بود. از طریق تولید و توسعه آلمانی، ما بیش از هر صنعت دیگری به مشتری نزدیک هستیم.
  سؤالات، پیشنهادات یا حتی درخواست‌ها را می‌توان مستقیماً به یک تیم حرفه‌ای که در کنار توسعه و تولید نشسته است، مطرح کرد. به این ترتیب بسیاری از محصولات جدید در گذشته توسعه یافته اند.

  چرا قیمت های جذاب؟
  هیچ واسطه‌ای وجود ندارد که می‌خواهد با محصولات درآمد کسب کند، اما تحویل مستقیم از طرف ما به مشتریان تجاری ما، که مستقیماً در مشتری نهایی می‌نشینند، وجود ندارد. سریعتر، بهتر یا آسان تر نمی شود.

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کیت جدید دستگاه پولیش اوربیتال سایز 15 لیکوئید المنتز LIQUID ELEMENTS T2500

  7,850,000 تومان
  دستگاه پولیش اوربیتال سایز 15 لیکوئید المنتز LIQUID ELEMENTS T2500 یک پولیشر فوق العاده برای هر دیتیل کار با تکنولوژی جدید حسگر فشار و موتور 750 وات همچنین این دستگاه قابل تبدیل به سایز 7.5 میباشد!

  کیت جدید دستگاه پولیش اوربیتال سایز 15 لیکوئید المنتز LIQUID ELEMENTS T4000

  9,450,000 تومان
  دستگاه پولیش اوربیتال سایز 15 لیکوئید المنتز LIQUID ELEMENTS T4000 یک پولیشر فوق العاده برای هر دیتیل کار با تکنولوژی جدید حسگر فشار !

  کیت جدید دستگاه پولیش اوربیتال سایز 21 لیکوئید المنتز LIQUID ELEMENTS T5000

  10,450,000 تومان
  دستگاه پولیش اوربیتال سایز 21 لیکوئید المنتز LIQUID ELEMENTS T5000 یک پولیشر فوق العاده برای هر دیتیل کار با تکنولوژی جدید حسگر فشار !