بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  ترنادور و تاپ گان

  خرید انواع تورنادور گان برای صفرشویی خودرو و فوم گان برای پاشش شامپو و مواد مخصوص بر روی بدنه خودرو

  تورنادور وسیله ای است که با استفاده از فشار باد، مواد را به صورت چرخشی بر روی سطح مورد نظر شما پخش نموده و با توجه به پرتاب پر فشار، مواد به عمق سطح نفوذ کرده و تمیزی اساسی را به ارمغان می آورد.‏ از این دستگاه می توان برای نظافت کلیه قسمت های داخل خودرو مانند سقف، موکت کف، رودری، داشبورد، ستون، صندلی و غیره استفاده نمود. ‏

  هم چنین برای تهیه مواد صفرشویی جهت استفاده با تورنادور می توانید به دسته بندی مواد صفرشویی مراجعه نمایید.‏

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پیستوله بادی ایربراش 0.5 و 0.3 میلی متر Airbrush 166

  850,000 تومان
  پیستوله بادی ایربراش 0.5 و 0.3 میلی متر Airbrush 166، محصولی مناسب جهت ترمیم رنگ بدنه خودرو شما است.

  تفنگ ترنادور بندل آلمان Bendel Tornador Z-010S

  تماس برای قیمت
  تفنگ ترنادور بندل آلمان برای تمیز کردن پایه در ها ، پنل ها، لوازم داخلی خودرو، سرپیچ ها، محل تهویه، قطعات یدکی و تمام فضاهایی که دسترسی به آن ها دشور است مناسب می باشد.

  تفنگ ترنادور صفرشویی با قابلیت پاشش کف اس پی تی ای SPTA FG0014

  1,780,000 تومان
  تفنگ تورنادور اس پی تی ای محصولی برای صفرشویی داخل و بیرون خودرو با قابلیت پاشش کف جهت نظافت بهتر سطوح است. تفنگ SPTA مایع تمیز کننده را با فشار هوای بالا ترکیب کرده و کف به دست آمده را بر روی سطح مورد نظر پخش می کند.

  تفنگ ترنادور صفرشویی مفرا Mafra Rotorjet

  4,953,280 تومان 5,384,000 تومان

  دستگاه تفنگی پاشش مواد شیمیایی و شوینده Mafra Rotorjet ،  پاشش مواد شوینده به بدنه خودرو و مبلمان  می باشد و در چند لحظه میتواند تمام سطوح داخلی  خودرو مانند صندلی،داشبورد،دریچه باز و درهای ماشین را تمیز کند .

  تفنگ ترنادور مخصوص صفرشویی داخل خودرو SPTA FG008

  تومان
  تفنگ تورنادور مخصوص صفرشویی داخل خودرو برای تمیز کردن رینگ، لاستیک، درز و پنل های ماشین، کانال تهویه هوا، داشبورد و ... مناسب است.

  تفنگ ترنادور مخصوص صفرشویی موتور خودرو SPTA FG009

  1,780,000 تومان
  تفنگ تورنادور مخصوص صفرشویی موتور خودرو SPTA FG009 برای تمیز کردن بخش های مختلف خودرو طراحی شده است. شستشوی موتور خودرو کار آسانی نیست اما با تفنگ تورنادور موتور خودرو اس پی تی ای به راحتی می توان قسمت های مختلف آن را تمیز کرد.

  تفنگ ترنادور ورث Wurth Tornador Gun

  تومان

  دستگاه تفنگی پاشش و مکش  مواد شیمیایی ، شوینده و گد و غبار Wurth Tornador Gun ، ابزاری ضروری برای تمیز کردن قسمت های داخلی خودرو در کوتاهترین زمان ممکن و همچنین پاشش مواد شوینده بدنه خودرو می باشد.

  گان کف پاش اس پی تی ای SPTA Foam Gun

  2,250,000 تومان
  گان کف پاش اس پی تی ای SPTA Foam Gun این امکان را فراهم می کند که بتوانید قسمت های مختلف خودرو را با کف بپوشانید. دارای کیفیت فوق العاده ای بوده و قیمت مناسبی نیز دارد که می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود.