بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  فایربال Fireball

  Fireball یک محافظ  نانو سرامیکی مایع ممتاز است که پس از خشک شدن با استفاده از "فناوری پوسته سخت" به یک سطح خود ترمیم شونده تبدیل می‌شود. فناوری پوشش ما بر خلاف سایر پوشش های موجود در بازار است. Fireball با ساخت لوازم  مراقبتی حرفه ای اتومبیل برای مشتریان سخت پسند  توانسته حرفی برای گفتن در این صنعت داشته باشد

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  پوشش سرامیک فایربال مدل FIREBALL ceramic coating DEVIL’S BLOOD

  3,300,000 تومان
  پوشش سرامیک فایربال مدل DEVIL’S BLOOD یک پوشش خودتمیزشونده می باشد. یکی از مزیت های این پوشش این است که توازن مناسبی از کیفیت در قبال هزینه را شاهد هستیم.

  پوشش سرامیک فایربال مدل FIREBALL ceramic coating Butterfly

  4,800,000 تومان
  پوشش سرامیک فایربال مدل BUTTERFLY پوشش پرچم‌دار شرکت فایربال است که در صورت اجرا در مراکز مجاز از هفت سال ماندگاری دارد.

  پوشش سرامیک فایربال مدل FIREBALL ceramic coating SILLA

  3,900,000 تومان
  پوشش سرامیک فایربال مدل SILLA که در زبان اسپانیولی به معنی تکیه‌گاه است و مقاوم‌ترین سرامیک برند فایربال در برابر نمک و دیگر ترکیبات شیمیایی است که 5 سال ماندگاری دارد.

  پوشش سرامیک فایربال مدل FIREBALL ceramic coating AEGIS

  2,750,000 تومان
  در لغت ایجس به معنای حمایت و محافظت می باشد و برند فایربال، یکی از برترین تولیدکنندگان با این نام گذاری، نوید یک محصول مناسب جهت محافظت از پوشش خودروی شما را می ‌دهد.

  آماده ساز رنگ فایربال fireball reborn

  480,000 تومان
  آماده ساز رنگ فایربال fireball reborn محصولی است که برای حذف لایه روغن و آلاینده ها قبل از اعمال مواد پوشش دهنده استفاده می شود. این محصول سطوح را تمیز می کند و سطحی بهینه را برای چسباندن عوامل پوششی ایجاد می کند.