بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  خمیر کلی بار

  خمیر کلی بار در جهت از بین بردن آلودگی ها و جرم های بدنه خودرو که در شست شوی معمولی از بین نرفته اند مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین برخی ناخالصی ها مانند گرده رنگ یا سیمان، ذرات معلق صنعتی، فضولات پرندگان، بازمانده اثر حشرات، شیره یا صمغ درختان به سختی از روی رنگ بدنه خودرو پاک می شوند که با استفاده از کلی بار می توان اثرات آن ها را بدون هیچ گونه آسیبی به کلی از روی رنگ خودرو حذف نمود.

  لذا یکی از مهم ترین موارد مصرف کلی بار، زیر سازی رنگ خودرو قبل از انجام پولیش کاری و احیای رنگ بدنه خودرو است تا نتیجه ای بی نقص و درخشان را شاهد باشیم.

  کلی بار انواع مختلفی چون خمیر کلی، پد و دستکش دارد که به لحاظ نوع کارایی، ماندگاری و سرعت انجام کار با یکدیگر تفاوت دارند.

  در این قسمت می توانید انواع خمیر کلی و پد کلی از برندهای معتبر دنیا از جمله مفرا ، مگوایرز ، سوناکس ، مادرز ، ورک واستاف و .. را مشاهده و خرید بفرمایید .

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  اسفنج کلی بار زبر ورک استاف Work Stuff Big Block

  503,000 تومان
  اسفنج کلی بار زبر از برند لهستانی ورک استاف با کیفیت بالا و در بسته بندی کاربردی مناسب برای زیر سازی قبل از پولیش و از بین بردن فضولات پرندگان، لکه ها و خش های سطحی رنگ .

  خمیر پولیش ( کلی بار ) مفرا مخصوص رنگ های روشن Mafra Clay Bar light

  670,000 تومان

  خمیر پولیش مفرا Mafra Soft Clay Bar، سطوح خارجی اتومبیل را از هر گونه کثیفی یا ناخالصی تمیز کرده و سطح رنگ را نرم و صیقلی می سازد.این کار به منزله سهولت در اجرای پولیش کاری  صورت می گیرد.

  خمیر پولیش ( کلی بار ) مفرا مخصوص رنگ های تیره Mafra Soft Clay Bar

  670,000 تومان

  خمیر پولیش مفرا Mafra Soft Clay Bar، سطوح خارجی اتومبیل را از هر گونه کثیفی یا ناخالصی تمیز کرده و سطح رنگ را نرم و صیقلی می سازد.این کار به منزله سهولت در اجرای پولیش کاری  صورت می گیرد.

  خمیر کلی بار 150 گرمی زبر اس جی سی بی SGCB Red Clay Bar

  450,000 تومان
  خمیر کلی بار زبر اس جی سی بی SGCB Red Clay Bar سطوح رنگ شده خودرو را صاف و نرم کرده و آن را برای اعمال لایه محافظ مورد نظر شما آماده می کند. خمیر کلی بار SGCB آلودگی و کثیفی ها را به آسانی از بین می برد.

  خمیر کلی بار 200گرمی زبر مگوایرز Meguiars Mirror Glaze Clay Aggressive

  1,140,000 تومان
  خمیر کلی زبر مگوایرز به راحتی جرم ها و آلودگی های سرسخت چسبیده به سطوح خودرو (مانند لکه رنگ، شیره درختان، چسب و ...) را از بین برده و پایانی صاف و صیقلی مانند آینه را ایجاد می نماید.

  خمیر کلی بار 200گرمی مگوایرز Meguiars Mirror Glaze Clay Mild

  900,000 تومان
  خمیر کلی مگوایرز به راحتی جرم ها و آلودگی های چسبیده به سطوح خودرو (مانند لکه رنگ، شیره درختان، چسب و ...) را از بین برده و پایانی صاف و صیقلی مانند آینه را ایجاد می نماید.

  خمیر کلی بار 60 گرمی مگوایرز Meguiars Premium Clay

  350,000 تومان
  خمیر کلی مگوایرز به راحتی جرم ها و آلودگی های چسبیده به سطوح خودرو (مانند لکه رنگ، شیره درختان، چسب و ...) را از بین برده و پایانی صاف و صیقلی مانند آینه را ایجاد می نماید.

  خمیر کلی بار زبر پرما گلاس 200 گرمی Perma Glass Clay Aggressive 5

  450,000 تومان
  خمیر کلی بار زبر پرما گلاس هر نوع ناخالصی را که مواد شوینده قادر به رفع آن نیستند را به راحتی از روی سطوح حذف می کند. آلودگی‌هایی چون آلاینده‌های صنعتی، شیره درخت، گرده لنت و رنگ تازه پاشیده شده از جمله آلودگی‌هایی هستند که خمیر کلی بار 200 گرمی Perma Glass قادر به از بین بردن آن‌هاست.

  خمیر کلی بار زبر ورک استاف Work Stuff DOT Hard Clay Bar

  353,000 تومان
  خمیر کلی زبر از برند لهستانی ورک استاف با کیفیت بالا و در بسته بندی کاربردی مناسب برای زیر سازی قبل از پولیش و از بین بردن فضولات پرندگان، لکه ها و خش های سطحی رنگ .

  خمیر کلی بار نرم 150 گرمی اس جی سی بی SGCB White Clay Bar

  425,000 تومان
  خمیر کلی بار نرم اس جی سی بی سطوح رنگ شده خودرو را صاف و نرم کرده و آن را برای اعمال لایه محافظ مورد نظر شما آماده می کند.

  خمیر کلی بار نرم نانوتیس Nanotiss Soft Clay

  385,000 تومان
  خمیر نرم کلی بار نانوتیس به سرعت و به راحتی آلاینده ها و ماده چسبیده شده به سطح را که مواد شوینده قادر به رفع آن نیستند پاک می کند.

  خمیر کلی بار نیمه زبر ورک استاف Work Stuff SPOT Medium Clay Bar

  333,000 تومان
  خمیر کلی بار نیمه زبر از برند لهستانی ورک استاف با کیفیت بالا و در بسته بندی کاربردی مناسب برای زیر سازی قبل از پولیش و از بین بردن فضولات پرندگان، لکه ها و خش های سطحی رنگ .

  خمیر کلی بار

  جستجو بر اساس:

  پاک کردن همه