0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
viraprocess.plp.specsfiltered.remove
viraprocess.plp.specsfiltered.title
دسته بندی
  فیلتر بازه قیمتی
  از تومان
  تا تومان
  مرتب سازی بر اساس
  جستجوی پیشرفته
  مرتب سازی:
  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
  11 viraprocess.sortingselectors.products

  LD ال اند دی

  LMr. فرناندز پس از گذراندن مدرک خود (متخصص در شیمی آلی) از دانشگاه گرانادا، اساس علمی تحقیق و توسعه را تنظیم کرد. در اوایل دهه 70، دیوید فرناندز علاقه خود را دنبال کرد و در شرکت مشهور فرانسوی CHARABOT & CIE برای تقطیر اسانس های طبیعی در Grasse مشغول به کار شد. او برای چندین سال تحصیلات نخبه ای را نزد استاد معتبر عطرساز آقای Coeur کسب کرد. در این دوره آقای فرناندز اولین ساخته های خود را در عطرسازی "Haute Couture" با مهر کیفیت عطرسازان فرانسوی به پایان رساند.

  دیوید فرناندز به دنبال تجربیات در فرانسه به بخش عطرسازی در شرکت NIKE Perfumes پیوست که تخصص او در ایجاد و توسعه عطرهای جدید موفقیت زیادی را به همراه داشت.

  در سال 1980 بود که دیوید فرناندز تورس سرانجام شرکت L&D را تأسیس کرد. دانش ارزشمندی که او در طول مدت کار در عطرسازی فرانسوی به دست آورد باعث شد تا خوشبو کننده هوا L&D را با اعتبار و کیفیت شناسایی کند.ایجاد مدل های جدید، طراحی و توسعه عطرهای جدید برای مشتریان در بیش از 80 کشور در سراسر جهان.عطرهای طبیعی منحصر به فرد همراه با طرح های اصلی به شهرت بالای این شرکت کمک می کند و افسانه L&D - جهانی از عطرها و طرح ها را افزایش می دهد.

  امروزه L&D آخرین روندهای دنیای خوشبو کننده های هوا را پوشش می دهد.

  در حال بارگذاری ...