پولیش های حرفه ای مفرا با فرمولاسیون جدید رسید

کمپانی ایتالیایی مفرا که یکی از تخصصی ترین تولید کننده های محصولات شوینده مراقبتی خودرو با بیش از هزار نوع کالای متفاوت است ، هر دو سال یک بار تغییری در ظاهر یا فرمولاسیون محصولات خود ایجاد میکند تا جلوی سرمایه گذاری برای تولید کالاهای تقلبی مفرا گرفته شود و در این زمینه هم بر خلاف بسیاری از رقبا موفق بوده است . 

اینبار نوبت به تغییر پولیش های حرفه ای و طبقه بندی شده مفرا رسیده است . تا اوسط  سال 2018 مفرا دارای 5 مرحله پولیش بود که با تغییرات بوجود آمده و استفاده از تکنولوژی نانو توانسته  دو پولیش حرفه ای را روانه بازار کند  : 

 

پولیش مرحله 1 زبر مفرا  با نام Polish Step 1 Corrector  با قابلیت لایه برداری بالاتر نسب به پولیش های قبلی ، به دلیل فرمولاسیون نانو ی خود پخش ذرات و گرد  بسیار کمی دارد و فرآیند پولیشکاری را بیش از پیش تسهیل میکند .

پولیش مرحله 1 جدید مفرا هم برای استفاده با دستگاه های پولیش  روتاری مناسب است و هم  پولیشر اوربیتال ، و علاوه بر شفافیت فوق العاده ای که به سطح می دهد ، خط و خش های عمیق ( P1500 ) را به راحتی از بین می برد . از این رو بهترین جایگزین برای پولیش زبر مرحله یک  و مرحله دو مفرا می باشد .

 

پولیش مرحله 2 زبر مفرا  با نام (Polish Step 2 Illumina )، برای مرحله نهایی پولیش کاری ، درخشندگی فوق العاده ای را به سطح می بخشد . این محصول فاقد سیلیکون و هرگونه مواد پرکننده ای بوده  و بر پایه آب می باشد .پولیش آنتی هولوگرام ایلومینا مفرا ، درخشندگی فوق العاده و عمیقی را روی سطح ایجاد می کند و هرگونه هولوگرام باقی مانده از پولیش کاری مرحله اول را به راحتی از بین میبرد

پولیش مرحله 2 جدید مفرا نیز هم برای استفاده با دستگاه های پولیش  روتاری مناسب است و هم  پولیشر اوربیتال ، و علاوه بر شفافیت فوق العاده ای که به سطح می دهد ، خط و خش های سطحی ( P2500 ) را به راحتی از بین می برد . از این رو بهترین جایگزین برای پولیش نیمه زیر آنتی هولوگرام  ، پولیش واکس  مرحله چهارم و واکس نهایی مفرا میباشد .

 

.


بیشتر بخوانید : همه چیز در مورد پولیش و ترمیم رنگ 


منبع : سایت کارواکس

www.carwax.ir

مقایسه اقلام