بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  کارواش اتوماتیک خودروهای سنگین

  خودرو هاي سنگين و بزرگي چون كاميون ها، تريلر ها و انواع اتوبوس هاي شهري و بين شهري به واسطه فعاليت و وظيفه ايي كه دارند ساعت هاي متمادي و طولاني در حال رانندگي در سطح خيايان ها و جاده ها مي باشند.حضور بيش از حد اين وسايل در فضاي باز و مواجهه با انواع نزولات آسماني و جوي، پرتو هاي خورشيد و انواع آلودگي ها و جرم هايي كه در اثر حركت لاستيك ها از روي سطوح آسفالت كنده شده و به سطح خودرو ها مي چسبند، با گذر زمان علاوه بر اينكه مي تواند موجب تخريب رنگ بدنه خودرو شود، با تاثير بر روي سطح خودرو، عمر مفيد آن را نيز كاهش مي دهد. از اين رو شستشو و نظافت مداوم اين خودرو هاي سنگين علاوه بر اينكه باعث درخشش آنها مي شود با از بين بردن آلودگي ها موجب حفاظت از رنگ بدنه خودرو مي گردد. البته استفاده از شيوه هاي سنتي و دستي شستشو به خاطر ابعاد بزرگ و اررگونومي ويژه ايي كه اين خودرو ها دارند، كارآيي لازم را نداشته و علاوه بر هزينه بالا كيفيت مطلوبي نيز نخواهد داشت. از اين رو استفاده از كارواش ماشين سنگين نه تنها زمان لازم براي شستشو را كاهش مي دهد بلكه با كيفيت بالاتري خودرو ها را نظافت مي نمايد.

  كارواش ماشين سنگين در دو مدل متحرك و ثابت مي باشند. نوع متحرك اين كارواش ها از نوع كارواش هاي دروازه ايي بوده و شباهت فراواني به آنها دارد. در اين مدل از كارواش ها خودرو ثابت و ايستا بوده و تجهيزات كارواش بر روي ريل هاي متحرك نصب شده اند و با حركت رو به جلو و عقب تجهيزات، خودرو ها شسته و نظافت مي شوند در حاليكه در كارواش هاي ثابت، تجهيزات ايستا بوده و خودرو به واسطه راننده يا اپراتور و با توجه به دستورات و سيگنال هاي ارسالي از دستگاه به داخل حركت مي نمايد. اين دستگاه هاي كارواش اتوماتيك مجهز به دو برس عمودي براي شستشوي سطوح جانبي و يك برس افقي به منظور نظافت و شستشوي سطوح جلو، عقب و سقف خودو ها مي باشند. كاواش ماشين سنگين فاقد دستگاه خشك كن مي باشد. در اين كارواش ها به منظور تسريع در فرآيند و زمان خشك شدن سطح بدنه از واكس هاي خشك كن استفاده مي نمايند. اين دستگاه ها قابليت نصب وسايل جانبي چون سيستم هاي بازيافت و تصفيه آب، زير شوي و تجهيزات پيش شستشوي را دارند.


  قدر بودنتان را مي دانيم.

  كارواكس/.

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کارواش اتوماتیک خودروهای سنگین واش تک مدل اکسپرس WashTec Maxiwash Express

  تومان

  کارواش اتوماتیک خودروهای سنگین واش تکMaxiwash Express   ،مدلی مخصوص شستشوی سریع السیر(شستشو در کمتر از 2 دقیقه ) ، هدایت وسیله نقلیه توسط رانندگان در طول کارواش  و همچنین انعطاف پذیری برس ها  که موجب صرفه جویی در زمان می شود.حداقل  فضای مورد نیاز طول 20 متر در عرض 7 متر می باشد.

  کارواش اتوماتیک خودروهای سنگین واش تک مدل واریو WashTec Maxiwash Vario

  تومان

  کارواش اتوماتیک خودروهای سنگین واش تکMaxiwash Vario   ،مدلی مناسب برای شستشوی انواع خودروهای سنگین و تجاری با اشغال فضای کم و صرفه جویی در هزینه به دلیل بازیابی آب و فضای مورد نیاز طول 20 متر در عرض 7 متر می باشد.