بسته
(0) سبد خريد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  اولويت ها
  جستجو

  کارواش اتوماتیک دروازه ای

  نوع طراحی دستگاه كارواش دروازه اي، فضاي مورد نياز براي احداث سيستم را به حداقل كاهش مي دهد اما در اين نوع كارواش پيش از اتمام كليه مراحل شستشو و خشك كردن يك خودور، امكان شروع عمليات شستشو براي خودروي ديگر وجود ندارد و ميانگين تعداد خودرو قابل شستشو توسط دستگاه بسته به مدل كارواش بين 6 تا 14 خودرو در هر ساعت مي باشد. در صورتي كه در كارواش تونلي به دليل مجزا بودن تجهيزات دستگاه و تفكيك مراحل عمليات شستشو، امكان حركت خودروها بصورت زنجيره اي در فضاي تونل وجود دارد و به همين ترتيب ميانگين تعداد خودرو قابل شستشو در هر ساعت در مقايسه با كارواش دروازه اي به صورت قابل توجه اي افزايش يافته و اين ميانگين بيش از 50 خودرو در هر ساعت خواهد بود. البته نوع طراحي كارواش اتوماتيك تونلي سبب مي شود كه دستگاه نيازمند فضاي بيشتري در مقايسه با كارواش دروازه اي باشد .

  از انواع كارواش هاي دروازه اي مي توان به كارواش Easy Wash ، Soft Care2 Pro-Touchless و كارواش Soft Care2 Pro  اشاره نمود .


  قدر بودنتان را مي دانيم.

  كارواكس/.

  مشاهده به عنوان جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  کارواش اتوماتیک دروازه ای واش تک WashTec Softe Care2 Pro

  تومان

  کارواش دروازه ای اتوماتیک Soft Care2 Pro  دستگاهی دارای بیشترین آپشن های طراحی و شستشوی سفارشی با تاثیرگذاری بالا می باشد .همچنین با ساختار زیبا و دلفریب خود در جلب مشتری بسیار تاثیر گزار است.

  کارواش اتوماتیک دروازه ای واش تک WashTec Easy Wash

  تومان

  کارواش دروازه ای اتوماتیک Easy Wash  دستگاهی ایده ال برای ارائه خدمات شست و شو در کارواش های کوچک و شست و شوی انواع اتومبیل می باشد .

  کارواش اتوماتیک دروازه ای واش تک WashTec Soft Care2-Touchless

  تومان

  کارواش دروازه ای اتوماتیک Soft Care2 Pro-Touchless  ، محصولی در دسترس به عنوان یک سیستم ادغامی به همراه همه برس ها و نازل های توربو مطمئن به همراه شستشو و پولیش  بدون تماس دست می باشد.