MOTHERS مادرز

برند مادرز MOTHERS فعالیت خود را در سال 1995 آغاز نمود ، اما در همین مدت کم توانست با طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت و منحصر به فرد،  از بسیاری از رقبا پیشی بگیرد .

اولین محصولی که این کمپانی آمریکایی تولید کرد پولیش آلومینیوم مادرز بود که در بازار پولیش های تولید شده خوش درخشید.

اگر نگاهی به تاریخچه فعالیت های برند مادرز بیندازیم، شاهد پیشرفت ها و دستاورد های بزرگ و چشم گیری خواهیم بود.  سیر پیشرفت و گسترش این برند در تمام مدت فعالیت ، از روز اول تا هم اکنون ، صعودی می باشد . در نتیجه مادرز ، آینده درخشانی در حوزه ی محصولات محافظتی اتومبیل دارد . 

امروزه محصولات این برند آمریکایی بسیار متنوع تر شده است . این محصولات شامل : پولیش ، واکس بدنه خودرو ، محصولات مراقبتی چرم ، وسایل نظافت و شست و شوی خودرو ، تمیز کننده رنگ بدنه خودرو ، شامپو و شوینده اتومبیل و... می باشد.

امروزه مادرز یکی از بهترین ها ، با کیفیت ترین ها و خوش نام و نشان ترین ها در حوزه ی محصولات محافظت از اتومبیل می باشد . 


به اتومبیل خود احترام بگذارید.

کارواکس

MOTHERS مادرز مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

شامپو  شست و شوی بدنه  خودرو  مادرز ، Mothers California Gold Car Wax ساخت امریکا جهت شست و شوی  بدنه‌ی خودرو

قیمت: 170,000 تومان

واکس مایع سینتتیک مادرز محصولی با کیفیت برای درخشندگی و براقیت بدنه اتومبیل و محافت از آن

قیمت: 157,000 تومان

کیت خمیر پولیش مادرز با نام لاتین California Gold Clay Bar System از کمپانی آمریکایی Mothers دارای این قابلیت است تا ذرات باقي مانده و آلاينده هایی که شستن و پوليش کردن نمي توانند از بين ببرند را از سطح خودرو پاک نماید.

قیمت: 508,000 تومان

برس لکه بر رینگ خودرو و موتورسیکلت مادرز Mothers Brake dust Brush با ساختاری  مقاوم برای تمیز نمودن انواع رینگ خودرو و موتورسیکلت ، بدون سر خوردن از دست و بسیار سبک.

قیمت: 66,000 تومان

برس شست و شوی لاستیک خودرو  مادرز Mothers Tire Brush با ساختاری  مقاوم برای تمیز نمودن آسان لاستیک  خودرو و موتورسیکلت ، بدون سر خوردن از دست و بسیار سبک.

قیمت: 79,000 تومان

پولیش لکه بر شیشه Water Spot Remover  مادرز ، از بین برنده قوی لکه های رسوب شده  آب و دیگر مواد موجود روی سطح خارجی شیشه اتومبیل می باشد.

قیمت: 150,000 تومان

کیت پولیش چراغ مادرز با نام لاتین NuLens Headlight Renewal Kit محصول کشور آمریکا ، يک پکيج ترميم و پوليش، مخصوص شيشه چراغ هاي خودرو مي باشد.

قیمت: 430,000 تومان

اسپری تمیز کننده و محافظ داشبود Mothers مناسب برای استفاده بر روی انواع سطوح پلاستیکی ، وینیل و فایبرگلاس

قیمت: 214,000 تومان

پولیش آومینیوم مادرز  Mothers Mag & Aluminum Polish  برای برطرف نمودن انواع خط وخش از روی سطوح و رینگ های آلومینیومی و منیزیومی

قیمت: 173,000 تومان

بازساز پلاستیک مشکی Mothers جهت محافظت، نگهداری و بازسازی قطعات پلاستیکی مشکی رنگ داخل و خارج خودرو.

قیمت: 150,000 تومان