Labocosmetica

محصولات برند نام آشنای مفرا ایتالیا از دهه 60 میلادی پا بر عرصه ظهور گذاشت و محصولاتی بسیار قوی را در زمینه نظافت و زیبایی خودرو وارد بازار کرد .

این کمپانی برای ارائه محصولات پر قدرت در زمینه دیتیلینگ خودرو از حدود 50 سال پیش محصولاتی با فرمولاسیون و مواد اولیه بسیار قوی را با نام تجاری Labocosmetica وارد بازار کرد که با استقبال گسترده افراد حرفه ای در زمینه Detailing قرار گرفت .

محصولات Labocosmetica نه تنهادر نام بلکه در عملکرد نیز تفاوت قابل توجهی با سایر محصولات دارند و با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهره گیری از تکنولوژی برتر و تجربه سالها فعالیت ، محصولات قوی را برای حرفه ای ها و تمامی کسانی که به اتومبیل خود بها میدهند ارائه داده است .

Labocosmetica به طور اختصاصی در زمینه انواع محصولات برای زیرسازی اجرای نانو ، مواد نانو سرامیک و انواع واکس محافظ و شوینده نانو  محصولات خود را ارائه داده است .


قدر بودنتان را می دانیم .

کارواکس /.

Labocosmetica مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

پوشش آبگریز Aquavelox قوی نانو  باعث می شود ،در زمان بارندگی و یا شست و شو ، آب بر روی شیشه ی خودرو باقی نمانده و  به دلیل نانو بودن این محصول آلودگی کمتری به خود گرفته و آلودگی های ناشی از فضولات پرندگان و حشرات به سادگی و به سرعت پاک خواهد شد.

قیمت: 252,000 تومان

شامپو نانو Satino  مناسب برای خودروها با رنگ های مات بوده و دارای ماندگاری بالا و ضد اشعه UV میباشد  و حداقل 2 هفته بر روی خودروی شما ماندگاری دارد. این شامپو بدون تغییر دادن شفافیت و براق بودن رنگ های خاص و ایجاد حالت ابریشمی،شست وشوی بدنه ی خودرو شما را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

قیمت: 246,000 تومان

شامپو Semper محصولی از  Labocosmetica  ، شامپوی خنثی و بسیار غلیظ  با قابلیت روان کنندگی بالا می باشد که با توجه به خاصیت تمیز کنندگی عالی و رایحه مطبوع آن ،بسیار مناسب برای شست و شو قبل از اجرای پوشش نانو سرامیک بدنه می باشد.

قیمت: 238,000 تومان

شامپو مراقبتی Purifica از کمپانی ایتالیایی Labocosmetica  با PH اسیدی که برطرف کننده انواع لکه های سخت از جمله آثار کلسیم انباشته شده، باقی مانده کثیفی های باران اسیدی یا لکه های ناشی از خشک شدن نامناسب بدنه

قیمت: 320,000 تومان

شامپو Revita نسل جدید شامپوهای حرفه ای می باشد که با فرمولاسیون ویژه خود قادر است علاوه بر شستشوی بی نقص خودرو ، باعث افزایش مدت ماندگاری پوشش نانو سرامیک خودرو بشود .این شامپو یک لایه محافظ واکس مانند بر روی بدنه ایجاد می کند

قیمت: 308,000 تومان

واکس  چندمنظوره حرفه ای برای استفاده روی سطوح داخلی و خارجی خودرو از جمله سطوح پلاستیکی ، چرم و وینیل می باشد و از آن در برابر اشعه مضر UV محافظت می کند و از ترک خوردگی و پوسیدگی آن جلوگیری می نماید.

قیمت: 273,000 تومان

واکس و پوشش محافظ بسیار قوی نانو Labocosmetica Cupido محصولی منحصر به فرد و پلی میان پوشش نانو سرامیک و پوشش محافظ سرامیک با خاصیت حفاظت فیزیکی و شیمیایی

قیمت: 105,000 تومان

واکس و محافظ Reflecto در آخرین مرحله از اجرای پولیش نانو سرامیک ، قبل از تحویل خودرو به مشتری ، با قابلیت ایجاد براقیت و حالت ابریشمی فوق العاده ای روی بدنه خودرو

قیمت: 178,000 تومان

محصول BENEFICIA پوشش تقویت کننده محافظتی از کمپانی ایتالیایی  Labocosmeticaمی باشد که براساس تکنولوژی فلوروپلیمر است و از طریق اسپری کردن با آب فعال می شود و  شروع به کار می کند .

قیمت: 105,000 تومان

فوم شست و شوی بدنه و رینگ خودرو بسیار قوی Labocosmetica Primus

قیمت: 203,000 تومان