ترتل واکس Turtle Wax

شرکت ترتل واکس تولید کننده محصولات مراقبتی خودرو است. این شرکت توسط بنیامین هیرش در شیکاگو در سال 1941 تأسیس شد و در حال حاضر مقر آن در آدیسون، ایلینوی است.
محصول اصلی و اولیه هیرش واکس مایع خودرو بود که در ابتدا Plastone نامیده شد، تا زمانی که هیرش نام محصول را تغییر داد تا بتواند ارتباطی با پوسته سخت لاک پشت ایجاد کند. هیرش در سال 1966 فوت کرد و پس از او، نسل های بعد خانواده اش در این شرکت مشغول به فعالیت بودند. شعار تبلیغاتی این شرکت (" ترتل واکس موجب پوشیده شدن با پوسته سخت می شود، Turtle Wax gives that hard shell finish")، که توسط شرکت Doner ایجاد شده بود، بسیار به شهرت رسید.
ترتل واکس بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات خودرو در جهان است و محصولات خود را در بیش از 90 کشور جهان توزیع می کند.

ترتل واکس

خط تولید اصلی این شرکت شامل محصولات تمیز کننده و پولیشکاری برای اجزا اتومبیل از قبیل شیشه، سطوح رنگ آمیزی، فلزات بدون پوشش، چرم، چرخ ها و لاستیک ها می باشد. از سال 2017، Turtle Wax عمدتا در بازار مصرف خرده فروشان قرار دارد، همچنین این شرکت محصولات حرفه ای خود را به مشتریان حرفه ای و تجاری کارواش می فروشد.  ترتل وکس محصولات تمیز کردن خود را برای برنامه های کاربردی غیر اتومبیل نیز عرضه می کند.
شرکت ترتل وکس همچنین محصولاتی مرتبط با موتور خودرو و با فرمول روغنی را تحت نظر شرکت "Marvel Mystery Oil" و با برندهای CD-2 تولید می کند. بعلاوه اینکه شرکت ترتل امکان شستشوی و دیتیلینگ کامل خودرو را در منطقه شهری شیکاگو انجام می دهد.

ترتل واکس Turtle Wax مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

اسپری تمیز کننده خودرو ترتل واکس مدل T96R یکی دیگرازمحصولات کمپانی ترتل واکس می باشد. 

قیمت: 59,000 تومان

اسپری فوم تمیزکننده داشبورد و شیشه ترتل واکس به سرعت و آسان هر گونه کثیفی را سطح شیشه داشبورد، صفحه نمایش و...  پاک می نماید. این محصول یک مرحله ای  میتواند هر سطح داخلی سخت خودرو را با حداکثر براقیت و بدون ایجاد حالت رگه رگه ، چسبندگی و باقی گذاشتن چربی پاک کند و از آن در برابر اشعه UV محافظت نماید .

قیمت: 47,500 تومان

فوم فرچه دار تمیز کننده فرش و موکت خودرو ترتل واکس هرگونه لک و کثیفی و جرم ناشی از انواع مواد غذایی ، نوشیدنی ، حیوانات خانگی، روغن و ...  و همچنین بوی  نا مطبوع ناشی از کثیفی و آلودگی ها را از بین می برد

قیمت: 64,000 تومان

مایع تمیز کننده، مرطوب کننده، تقویت کننده و محافظ سطوح چرمی، ونیلی، لاستیکی و پلاستیکی ترتل واکس با فرمولاسیونی گیاهی.

قیمت: 72,000 تومان

فوم قدرتمند تمیز کننده ترتل مناسب برای سطوح رنگی و شیشه های خودرو می باشد و این سطوح را از مواد چسبنده مانند قیر، شیره و صمغ درختان، لک و اثر ناشی از حشرات و... پاک می نماید.

قیمت: 64,000 تومان

دستمال تمیزکننده چرم و وینیل ترتل واکس  Turtle Wax Luxe Leather Wipes ،حاوی 25 عدد دستمال مرطوب می باشد که برای جرم گیری و ترمیم انواع چرم ، وینیل و سطوح پلاستیکی استفاده می شود و از خشکی جلوگیری می کند .

قیمت: 56,000 تومان

برای شست و شوی آسان و سریع خودرو در خانه ، محصولات کمپانی ترتل واکس جرو قدرتمنترین و پرفروش ترین محصولات می باشد .

شامپو شست و شو بدنه ترتل واکس با کف غلیظ و پر قدرت شست و شوی کامل خودرو را فراهم می سازد .

قیمت: 74,000 تومان

فوم فرچه دار پاک کننده و احیا کننده چرم ترتل واکس Turtle Wax Power Out Leather  با فرمولاسیون بی نظیر گیاهی خود ضمن پاک کنندگی عمیق چرم ، آن را احیا می کند

قیمت: 75,000 تومان

Turtle wax Super Hard Shell Car WAx یکی از محصولات پر طرفداراین کمپانی در ایران بوده و به خوبی میتواند بدنه خودروی شما را عاری از آلودگی نموده و براقیت خاصی به رنگ بدنه ببخشد.

قیمت: 64,000 تومان