ترتل واکس Turtle Wax

شرکت ترتل واکس تولید کننده محصولات مراقبتی خودرو است. این شرکت توسط بنیامین هیرش در شیکاگو در سال 1941 تأسیس شد و در حال حاضر مقر آن در آدیسون، ایلینوی است.
محصول اصلی و اولیه هیرش واکس مایع خودرو بود که در ابتدا Plastone نامیده شد، تا زمانی که هیرش نام محصول را تغییر داد تا بتواند ارتباطی با پوسته سخت لاک پشت ایجاد کند. هیرش در سال 1966 فوت کرد و پس از او، نسل های بعد خانواده اش در این شرکت مشغول به فعالیت بودند. شعار تبلیغاتی این شرکت (" ترتل واکس موجب پوشیده شدن با پوسته سخت می شود، Turtle Wax gives that hard shell finish")، که توسط شرکت Doner ایجاد شده بود، بسیار به شهرت رسید.
ترتل واکس بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات خودرو در جهان است و محصولات خود را در بیش از 90 کشور جهان توزیع می کند.

ترتل واکس

خط تولید اصلی این شرکت شامل محصولات تمیز کننده و پولیشکاری برای اجزا اتومبیل از قبیل شیشه، سطوح رنگ آمیزی، فلزات بدون پوشش، چرم، چرخ ها و لاستیک ها می باشد. از سال 2017، Turtle Wax عمدتا در بازار مصرف خرده فروشان قرار دارد، همچنین این شرکت محصولات حرفه ای خود را به مشتریان حرفه ای و تجاری کارواش می فروشد.  ترتل وکس محصولات تمیز کردن خود را برای برنامه های کاربردی غیر اتومبیل نیز عرضه می کند.
شرکت ترتل وکس همچنین محصولاتی مرتبط با موتور خودرو و با فرمول روغنی را تحت نظر شرکت "Marvel Mystery Oil" و با برندهای CD-2 تولید می کند. بعلاوه اینکه شرکت ترتل امکان شستشوی و دیتیلینگ کامل خودرو را در منطقه شهری شیکاگو انجام می دهد.

ترتل واکس Turtle Wax مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

شامپو تمیز کننده بدنه خودرو ترتل واکس  مناسب برای شستشوی بدنه انواع خودرو  و براق کننده ای قوی با قدرت تمیزکنندگی بالا و ایجاد کف زیاد.

قیمت: 44,500 تومان
هزینه ارسال: 0 تومان

مایع تمیز کننده، مرطوب کننده، تقویت کننده و محافظ سطوح چرمی، ونیلی، لاستیکی و پلاستیکی ترتل واکس با فرمولاسیونی گیاهی.

قیمت: 55,000 تومان

پکیج کاربردی محصولات مراقبتی خودرو ترتل واکس

قیمت قبلی: 280,000 تومان
قیمت: 230,000 تومان

اسپری واکس براق کننده Express Shine  ترتل واکس ، غنی شده با موم درخت کارنابوا ،براقیت و درخشش منحصر به فردی را در کمترین زمان برای خودروی شما ایجاد می کند.

قیمت: 47,500 تومان

تریگر واکس تمیز کننده خودرو ترتل واکس Ice ،مخصوص استفاده بر روی انواع خودرو و موتور سیکلت  می باشد و با استفاده از آن سطح براق و آینه ای روی سطح ایجاد می شود و مانند لایه محافظ  بعد از شستشو ،برای مدت زمانی طولانی از جذب گرد و خاک جلوگیری میکند.

قیمت: 76,000 تومان

فوم فرچه دار تمیز کننده فرش و موکت خودرو ترتل واکس هرگونه لک و کثیفی و جرم ناشی از انواع مواد غذایی ، نوشیدنی ، حیوانات خانگی، روغن و ...  و همچنین بوی  نا مطبوع ناشی از کثیفی و آلودگی ها را از بین می برد

قیمت: 45,500 تومان

پولیش ترتل با فرمول پیشرفته خراش ها، لکه ها، لکه های رنگ و اکسیداسیون سنگین روی سطح را به سادگی برطرف می کند و در پایان کار سطحی تمیز و صاف ایجاد می کند.

قیمت: 31,500 تومان

کیت تمیز کننده هوای داخل خودروی ترتل واکس Turtle Wax Power Out Odor-X Whole Car Blast حاوی 2 محصول می باشد که با تکنولوژی قدرتمند Odor-X  خود  علاوه بر حذف بوهای زائد مانند بوی سیگار ، بوی به جای مانده از مواد غذایی و انواع نوشیدنی ، باعث ضدعفونی شدن  هوای داخل خودرو در سطح نانو ذرات میشود  .

قیمت: 56,000 تومان

اسپری فوم تمیزکننده داشبورد و شیشه ترتل واکس به سرعت و آسان هر گونه کثیفی را سطح شیشه داشبورد، صفحه نمایش و...  پاک می نماید. این محصول یک مرحله ای  میتواند هر سطح داخلی سخت خودرو را با حداکثر براقیت و بدون ایجاد حالت رگه رگه ، چسبندگی و باقی گذاشتن چربی پاک کند و از آن در برابر اشعه UV محافظت نماید .

قیمت: 47,500 تومان